Sziget 2016 - új nevek és összefoglaló - Corn & Soda

Sziget 2016 – új nevek és összefoglaló

A fesztiválszezon küszöbén ma nyilvánosságra hozták a Sziget 2016 utolsó nagy bejelentését, így készítettünk egy kis összefoglalót az új fellépők mellé, hogy könnyebb legyen eldönteni, ki melyik napra látogatna ki legszívesebben a fesztivál köztársaságba.

Sziget 2016Az utolsó nagy bejelentés nevei pedig:

The Chemical Brothers
Tinie Tempah
Editors
BØRNS
BOY
Laidback Luke
Fedde Le Grand
Noisia
D-wayne
TUJAMO
Jay Hardway
YVES V
Snails
Wiwek
Stadiumx
Maduk ft MC Mota
Kasra
Breathe Carolina
Apster
Volt & State
Las Salinas
BLINDERS
2EMPRESS
Nick Talos
RavitezSziget 2016

A Sziget 2016 napi bontása pedig így néz ki eddig:

08.10 (- 1. nap): Die Antwoord, Skunk Anansie, Marky Ramone’s Blitzkrieg, Bin-Jip, Budapest Bár, Magashegyi Underground, Spanish Wax, Szabó Balázs Bandája, Tale Of Us, Woo York (live), Pulsinger & Irl

08.11 (0. nap): Rihanna, Datsik, Mø, Naughty Boy, Jake Bugg, Parov Stelar, Boys Noize, Rico & Sticks, Travis Scott, Movits, DJ Sliink, Buika, Ilaria Graziano & Francesco Forni, Rupa & the April Fishes, Afrojack, Intim Torna Illegál, Ivan and the Parazol, Middlemist Red, Punnany Massif, Swamp, The Martinez Brothers, Mind Against, Kevin Luke

08.12: Manu Chao, Bastille, John Newman, K.I.Z., Kovacs, Unkle (live), Jain, Vinai, Quimby, Bombay, Brunettes Shoot Blondes, I Ministri, Isolation Berlin, Django Lassi, Enzo Avitabile & Bottari & Scorribanda, Goran Bregovic, Psycho Mutants, Yiddish Twist Orchestra, DJ Gypsy Box, Ayku, Baron Mantis, Anna & the Barbies, Hiperkarma, Margaret Island, The Picard, Sasha, &ME, Boddika

08.13: Muse, Bring Me The Horizon, Kodaline, Róisín Murphy, Sigur Rós, Excision, Molotov, Dyro, Ceza, Baro Drom Orkestar, Kultur Shock, Leningrad, Soviet Suprem, Värttinä, DVBBS, Abu, Therr Maitz, DJ Tagada, Irie Maffia, Dope Calypso, Mary Popkids, The Biebers, Vad Fruttik, DJ Fülöp, Lobenwein & Murak, Sharam, Behrouz, Mendo

08.14: Bloc Party, David Guetta, Sum 41, Oscar & the Wolf, Wilkinson (live), Brains, Groove Salvation (dj set), Queer Jane, Thunder & Co., Aziza Brahim, Dudu Tassa, Agusevi Cambo Orchestra, Malasaners, Rachid Taha, Zedd, DJ mps PILOT, Serafyn, Babel, Kiscsillag, Péterfy Bori & Love Band, Wellhello, DJs from Main Stage: Venom, Future & Kemon, Sam Paganini, Johannes Heil

08.15: Sia, Noel Gallagher, Chvrches, M83, Nicky Romero, The Neighbourhood, Years & Years, Tourist, Dillon Francis, Kaiser Chiefs, En.Dru, The Zen Circus, Cimbaliband, La-33, Lajkó Félix feat. Óperentzia, Mau Mau, Systema Solar, Carnage, TroyBoi, DJ Scratchy, Palace Winter, 30Y, Anima Sound System, Maxisun, Odett, Tesco Disco, Dorisburg (live), Butch, Nastia

08.16: Hardwell (end show), The Last Shadow Puppets, Bullet For My Valentine, Jess Glynne, Parkway Drive, The Lumineers, Crystal Castles, Aurora, Fidlar, Die Nerven, Salmo, Satellites, Fanfare Ciocarlia, La Dame Blanche, Les Hurlements d’Léo, PASO, DJ Robert Soko, Belga, Tudósok, Müller Péter Sziámi Andfriends, Palotai, John Digweed, Max Cooper, Demi

A nagyszínpad ezennel megtelt, de még váhatóak nevek a kisebb színpadokra, úgyhogy senki ne keseredjen el. A helyszín a megszokott, jegyek pedig az alábbi linken vásárolhatóak.
Találkozunk a Hajógyárin!

Ez is tetszeni fog...